www.stolarstvi-krivda.cz

Interiérové dveře a zárubně

Široký sortiment námi vyráběných vnitřních interiérových dveří a zárubní umožňuje vyjít vstříc všem Vašim představám o pěkném a harmonickém bydlení.

Interiérové dveře Křivda

Dýhované dveře Vám můžeme nabídnout od základních dřevin jako je např. dub, buk, jasan, olše, třešeň, javor, bříza atd. až po různé kořenice a jiné dovozové exotické dřeviny. Dále Vám můžeme nabídnout dveře v různých barevných odstínech RAL nebo přimořování a slaďování barev k Vašemu interiéru. Můžete si vybrat z širokého sortimentu skel a zasklívacích lišt a dveřního kování.

  • interiérové dveře plné nebo prosklené
  • dvoukřídlé interiérové dveře i asymetricky dělené
  • mnoho typů otevírání dveřních křídel
  • celoskleněné dveře s pískovaným nebo gravírovaným vzorem
  • posuvné dveře na stěnu nebo do pouzdra
  • bohatá nabídka dýh a laminátových povrchů

Mezi jednotlivými povrchy dveří jsou velké rozdíly. Zcela zásadní je fakt, že dveře, které se hodí do obývacího pokoje, nejsou vhodné pro použití například do vlhkých koupelen. Kvalitní dveře musí spolehlivě plnit svou hlavní funkci – oddělit dva prostory a zároveň musí splňovat estetické požadavky zákazníka.

Navštivte nás nebo nás kontaktujte, a vyberte si ty nejvhodnější dveře pro Váš domov z široké nabídky tvarů, materiálů, barev a dekorů interiérových dveří.

Repliky historických dveří

Poslední dobou se ve značné míře naše firma zabývá výrobou a renovacemi replik historických dveří.

Je to vysoce odborná, náročná a zdlouhavá práce. Často se vyrábí jen z historických fotografií, či představy architekta. Vše se „dolaďuje“ až při výrobě k plné spokojenosti zákazníka.
Tyto dveře najdou pak své uplatnění v historických budovách, kostelích, bankách ale i  soukromých prostorech.