www.stolarstvi-krivda.cz

Upřednostňujeme individuální přístup, respektujeme zákazníkovy představy a požadavky. Našim cílem je kvalitní a levný nábytek na míru každému.

Zakázková výroba nábytku

Ať už potřebujete vybavit nábytkem vlastní byt, komplex kanceláří, restauraci nebo hotel, jste u nás na správné adrese.

Stolařství Křivda se zabývá výrobou a dodávkami těchto typů nábytku - obývací nábytek, kancelářský nábytek, interiéry firem, hotelů a restaurací, výrobou vestavěných skříní a mnoho dalšího.

Výroba nábytku

Nábytek vyrábíme v nepřeberném množství odstínů konstrukčních desek, at’ už laminovaných, dýhovaných, či z masívního dřeva. Širokou škálou dalšího doplňujícího sortimentu jako jsou úchyty, kování, skla atd. jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
Součástí dodávky je odborná montáž.

Samozřejmostí je vypracování předběžné cenové nabídky.

Vestavěné šatní skříně na míru

Vestavěné šatní skříně jsou velmi moderní a praktické do každého bytu. Dokáží ušetřit místo a poskytnout úložný prostor pro potřebné věci.
Vestavěné šatní skříně zajišťujeme v bohaté nabídce materiálů, vnitřního uspořádání a rozměrech. Vše jsme schopni upravit dle individuálních přání zákazníka.

Skříně s posuvnými dveřmi
Za hlavní vnější část skříně považujeme hlavně dveře. Krásný vzhled a co nejdelší životnost posuvných dveří zaručuje kvalitní, odolný a dekorativní materiál.
Na výplně dveří se používají lamina v nejnovějších trendy odstínech, zrcadla, skla mléčná a barevná jako jsou velmi dekorativní Lacobely.
Komfort posuvných dveří, které jsou nejvíce viditelné a vytváří celkový dojem skříně, dotvoří kvalitní kování. Jedná se o hliníkové rámy, do kterých jsou různé výplně zasazeny, dělící lišty a kolejnice. Toto kování je v několika barevných provedení a má desetiletou záruční dobu.